Kampe pr. bane

K.nr. Pulje Bane Hjemme Ude Dato Kl. H U
12569 SJY - 2 D Agrarernes grøn bane Agrarerne 4 Madholdet 3 22-06-2022 19:00
12570 SJY - 2 D Agrarernes grøn bane Agrarerne 4 DKK 2 29-06-2022 19:00
12573 SJY - 2 D Agrarernes grøn bane Agrarerne 4 Slotsbyen 3 01-08-2022 19:00
12578 SJY - 2 D Agrarernes grøn bane Agrarerne 4 Tirslund 4 10-08-2022 19:00
12584 SJY - 2 D Agrarernes grøn bane Agrarerne 4 Snigskytterne 2 25-08-2022 19:00
12670 SJY - 3 D Agrarernes gul bane Agrarerne 6 Hullet 02-06-2022 19:00
12210 SJY - D1 B Agrarernes gul bane Agrarerne A Køllerne C 08-06-2022 10:00
12672 SJY - 3 D Agrarernes gul bane Agrarerne 6 Bevtoft 3 09-06-2022 19:00
12212 SJY - D1 B Agrarernes gul bane Agrarerne A Odin D 15-06-2022 10:00
12219 SJY - D1 B Agrarernes gul bane Agrarerne A Tirslund A 03-08-2022 14:00
12220 SJY - D1 B Agrarernes gul bane Agrarerne A Odin C 08-08-2022 14:00
12680 SJY - 3 D Agrarernes gul bane Agrarerne 6 KØK 3 17-08-2022 19:00
12231 SJY - D1 B Agrarernes gul bane Agrarerne A Køllerne B 01-09-2022 14:00
12686 SJY - 3 D Agrarernes gul bane Agrarerne 6 ViGo´e 3 08-09-2022 18:30
12533 SJY - 2 C Agrarernes rød bane Agrarerne 7 KØK 1 02-06-2022 19:00
12511 SJY - 2 B Agrarernes rød bane Agrarerne 8 KØK 7 29-06-2022 19:00
12541 SJY - 2 C Agrarernes rød bane Agrarerne 7 Odin 2 30-06-2022 19:00
12506 SJY - 2 B Agrarernes rød bane Agrarerne 8 Slotsbyen 4 04-07-2022 19:00
12544 SJY - 2 C Agrarernes rød bane Agrarerne 7 Øster Vedsted 1 03-08-2022 19:00
12546 SJY - 2 C Agrarernes rød bane Agrarerne 7 Tirslund Blå 10-08-2022 19:00
12518 SJY - 2 B Agrarernes rød bane Agrarerne 8 Bevtoft 2 11-08-2022 19:00
12521 SJY - 2 B Agrarernes rød bane Agrarerne 8 Madholdet 1 17-08-2022 19:00
12524 SJY - 2 B Agrarernes rød bane Agrarerne 8 Tirslund 3 24-08-2022 19:00
12554 SJY - 2 C Agrarernes rød bane Agrarerne 7 Slotsbyen 5 29-08-2022 18:30
12410 SJY - 1 A Agrarernes sort bane Agrarerne 3 Slotsbyen 6 23-05-2022 19:00
12419 SJY - 1 A Agrarernes sort bane Agrarerne 3 Lundsmark 2 20-06-2022 19:00
12415 SJY - 1 A Agrarernes sort bane Agrarerne 3 Bevtoft 1 22-06-2022 19:00
12431 SJY - 1 A Agrarernes sort bane Agrarerne 3 KØK 5 25-08-2022 19:00
12435 SJY - 1 A Agrarernes sort bane Agrarerne 3 Snigskytterne 1 07-09-2022 18:00
11992 FYN - 1 A Aktivistbane 1 Aktivisterne 5 Hårslev 1 19-05-2022 14:00
11995 FYN - 1 A Aktivistbane 1 Aktivisterne 5 Ejby 3 24-05-2022 14:00
12006 FYN - 1 A Aktivistbane 1 Aktivisterne 5 Skydebjerg 6 21-06-2022 14:00
12007 FYN - 1 A Aktivistbane 1 Aktivisterne 5 Hårby 4 01-08-2022 14:00
12014 FYN - 1 A Aktivistbane 1 Aktivisterne 5 Skydebjerg 4 16-08-2022 14:00
12147 FYN - 3 B Aktivistbane 2 Aktivisterne 4 Otterup 6 01-06-2022 14:00
12092 FYN - 2 B Aktivistbane 2 Aktivisterne 9 Skydebjerg 8 08-06-2022 14:00
12094 FYN - 2 B Aktivistbane 2 Aktivisterne 9 Otterup 1 13-06-2022 14:00
12099 FYN - 2 B Aktivistbane 2 Aktivisterne 9 Hårby 5 05-08-2022 14:00
12154 FYN - 3 B Aktivistbane 2 Aktivisterne 4 Otterup 5 10-08-2022 14:00
12103 FYN - 2 B Aktivistbane 2 Aktivisterne 9 Skydebjerg 1 15-08-2022 14:00
12156 FYN - 3 B Aktivistbane 2 Aktivisterne 4 Solsikkerne 1 17-08-2022 14:00
12031 FYN - 1 B Baskerbane Rød Baskerne 2 Særslev 2 14-06-2022 19:00
12035 FYN - 1 B Baskerbane Rød Baskerne 2 Skydebjerg 3 22-06-2022 19:00
12044 FYN - 1 B Baskerbane Rød Baskerne 2 Skydebjerg 5 16-08-2022 19:00
12046 FYN - 1 B Baskerbane Rød Baskerne 2 Ejby 2 23-08-2022 19:00
12504 SJY - 2 B Bevtoft - Blå Bane Bevtoft 2 Madholdet 1 14-06-2022 19:00
12508 SJY - 2 B Bevtoft - Blå Bane Bevtoft 2 Agrarerne 8 22-06-2022 19:00
12522 SJY - 2 B Bevtoft - Blå Bane Bevtoft 2 Slotsbyen 4 23-08-2022 19:00
12526 SJY - 2 B Bevtoft - Blå Bane Bevtoft 2 Tirslund 3 31-08-2022 18:30
12671 SJY - 3 D Bevtoft - Sort bane Bevtoft 3 KØK 3 02-06-2022 19:00
12418 SJY - 1 A Bevtoft - Sort bane Bevtoft 1 KØK 5 27-06-2022 19:00
12676 SJY - 3 D Bevtoft - Sort bane Bevtoft 3 Hullet 30-06-2022 19:00
12422 SJY - 1 A Bevtoft - Sort bane Bevtoft 1 Snigskytterne 1 09-07-2022 10:00
12424 SJY - 1 A Bevtoft - Sort bane Bevtoft 1 Lundsmark 2 02-08-2022 19:00
12425 SJY - 1 A Bevtoft - Sort bane Bevtoft 1 Slotsbyen 6 11-08-2022 19:00
12681 SJY - 3 D Bevtoft - Sort bane Bevtoft 3 ViGo´e 3 18-08-2022 19:00
12684 SJY - 3 D Bevtoft - Sort bane Bevtoft 3 Agrarerne 6 30-08-2022 18:30
12434 SJY - 1 A Bevtoft - Sort bane Bevtoft 1 Agrarerne 3 01-09-2022 18:30
12091 FYN - 2 B Blommenslyst - Blå bane Blommenslyst 1 Hårby 5 07-06-2022 14:00
12095 FYN - 2 B Blommenslyst - Blå bane Blommenslyst 1 Skydebjerg 1 15-06-2022 14:00
12098 FYN - 2 B Blommenslyst - Blå bane Blommenslyst 1 Otterup 1 02-08-2022 14:00
12102 FYN - 2 B Blommenslyst - Blå bane Blommenslyst 1 Aktivisterne 9 10-08-2022 14:00
12104 FYN - 2 B Blommenslyst - Blå bane Blommenslyst 1 Skydebjerg 8 17-08-2022 14:00
12337 SJY - D3 C Brørup - 1 blå bane Brørup A Kongeaa B 01-06-2022 14:00
12339 SJY - D3 C Brørup - 1 blå bane Brørup A Christiansfeld C 08-06-2022 14:00
12343 SJY - D3 C Brørup - 1 blå bane Brørup A VUF A 22-06-2022 14:00
12346 SJY - D3 C Brørup - 1 blå bane Brørup A Odin A 29-06-2022 14:00
12336 SJY - D3 C Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld C Seest BK A 01-06-2022 10:00
12271 SJY - D2 B Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld E Odin E 07-06-2022 14:00
12297 SJY - D3 A Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld A Seest BK B 08-06-2022 10:00
12276 SJY - D2 B Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld E DKK A 15-06-2022 10:00
12278 SJY - D2 B Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld E Madholdet B 22-06-2022 10:00
12344 SJY - D3 C Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld C Kongeaa B 27-06-2022 10:00
12281 SJY - D2 B Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld E Rødding C 01-08-2022 10:00
12348 SJY - D3 C Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld C Odin A 02-08-2022 14:00
12283 SJY - D2 B Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld E Stepping B 08-08-2022 10:00
12304 SJY - D3 A Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld A Hårslev A 08-08-2022 14:00
12306 SJY - D3 A Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld A KØK A 17-08-2022 10:00
12354 SJY - D3 C Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld C Brørup A 17-08-2022 14:00
12355 SJY - D3 C Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld C VUF A 22-08-2022 10:00
12309 SJY - D3 A Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld A Lunderskov A 31-08-2022 10:00
12314 SJY - D3 B Christiansfeld - bane 5 Christiansfeld D Egen B 23-05-2022 10:00
12321 SJY - D3 B Christiansfeld - bane 5 Christiansfeld D KØK B 20-06-2022 10:00
12326 SJY - D3 B Christiansfeld - bane 5 Christiansfeld D Rødding B 15-08-2022 10:00
12331 SJY - D3 B Christiansfeld - bane 5 Christiansfeld D Kongeaa A 30-08-2022 10:00
12438 SJY - 1 B DKKs bane - FFFIF DKK 1 KØK 2 17-05-2022 19:00
12265 SJY - D2 B DKKs bane - FFFIF DKK A Madholdet B 23-05-2022 14:00
12270 SJY - D2 B DKKs bane - FFFIF DKK A Rødding C 02-06-2022 10:00
12447 SJY - 1 B DKKs bane - FFFIF DKK 1 Slotsbyen 1 09-06-2022 19:00
12565 SJY - 2 D DKKs bane - FFFIF DKK 2 Madholdet 3 15-06-2022 19:00
12567 SJY - 2 D DKKs bane - FFFIF DKK 2 Slotsbyen 3 20-06-2022 19:00
12450 SJY - 1 B DKKs bane - FFFIF DKK 1 KØK 4 27-06-2022 19:00
12575 SJY - 2 D DKKs bane - FFFIF DKK 2 Tirslund 4 02-08-2022 19:00
12577 SJY - 2 D DKKs bane - FFFIF DKK 2 Snigskytterne 2 08-08-2022 19:00
12455 SJY - 1 B DKKs bane - FFFIF DKK 1 Lundsmark 1 09-08-2022 19:00
12288 SJY - D2 B DKKs bane - FFFIF DKK A Stepping B 17-08-2022 10:00
12580 SJY - 2 D DKKs bane - FFFIF DKK 2 Agrarerne 4 17-08-2022 19:00
12461 SJY - 1 B DKKs bane - FFFIF DKK 1 Tirslund Gul 23-08-2022 19:00
12290 SJY - D2 B DKKs bane - FFFIF DKK A Christiansfeld E 24-08-2022 10:00
12378 SJY - D1 A Egen bane 1 Egen A Skovbo A 17-05-2022 10:00
12384 SJY - D1 A Egen bane 1 Egen A KØK C 02-06-2022 10:00
12400 SJY - D1 A Egen bane 1 Egen A Odin F 18-08-2022 10:00
12403 SJY - D1 A Egen bane 1 Egen A Madholdet A 25-08-2022 10:00
12407 SJY - D1 A Egen bane 1 Egen A Lundsmark A 01-09-2022 10:00
12316 SJY - D3 B Egen bane 2 Egen B Rødding B 30-05-2022 10:00
12323 SJY - D3 B Egen bane 2 Egen B KØK B 03-08-2022 10:00
12324 SJY - D3 B Egen bane 2 Egen B Christiansfeld D 08-08-2022 10:00
12061 FYN - 2 A Ejby - bane 1 Ejby 5 Solsikkerne 3 14-06-2022 10:00
12033 FYN - 1 B Ejby - bane 1 Ejby 1 Ejby 2 16-06-2022 19:00
12036 FYN - 1 B Ejby - bane 1 Ejby 1 Skydebjerg 5 22-06-2022 19:00
12065 FYN - 2 A Ejby - bane 1 Ejby 5 Skydebjerg 2 29-06-2022 14:00
12039 FYN - 1 B Ejby - bane 1 Ejby 1 Baskerne 2 03-08-2022 19:00
12075 FYN - 2 A Ejby - bane 1 Ejby 5 Skydebjerg 7 17-08-2022 14:00
12045 FYN - 1 B Ejby - bane 1 Ejby 1 Særslev 2 17-08-2022 19:00
12076 FYN - 2 A Ejby - bane 1 Ejby 5 Hårby 3 23-08-2022 19:00
12048 FYN - 1 B Ejby - bane 1 Ejby 1 Skydebjerg 3 24-08-2022 19:00
12025 FYN - 1 B Ejby - bane 2 Ejby 2 Skydebjerg 3 31-05-2022 14:00
12030 FYN - 1 B Ejby - bane 2 Ejby 2 Baskerne 2 07-06-2022 14:00
12034 FYN - 1 B Ejby - bane 2 Ejby 2 Særslev 2 28-06-2022 14:00
12037 FYN - 1 B Ejby - bane 2 Ejby 2 Skydebjerg 5 02-08-2022 19:00
12042 FYN - 1 B Ejby - bane 2 Ejby 2 Ejby 1 11-08-2022 19:00
12144 FYN - 3 B Ejby - bane 3 Ejby 6 Otterup 5 25-05-2022 14:00
12146 FYN - 3 B Ejby - bane 3 Ejby 6 Solsikkerne 1 08-06-2022 10:00
12121 FYN - 3 A Ejby - bane 3 Ejby 7 Solsikkerne 2 15-06-2022 10:00
12124 FYN - 3 A Ejby - bane 3 Ejby 7 Otterup 3 22-06-2022 14:00
12130 FYN - 3 A Ejby - bane 3 Ejby 7 Otterup 4 29-06-2022 14:00
12115 FYN - 3 A Ejby - bane 3 Ejby 7 Mjølner 06-08-2022 19:00
12155 FYN - 3 B Ejby - bane 3 Ejby 6 Otterup 6 09-08-2022 10:00
12136 FYN - 3 A Ejby - bane 3 Ejby 7 Otterup 2 23-08-2022 14:00
12158 FYN - 3 B Ejby - bane 3 Ejby 6 Aktivisterne 4 24-08-2022 14:00
12004 FYN - 1 A Ejby - bane 4 Ejby 3 Hårby 4 14-06-2022 14:00
12005 FYN - 1 A Ejby - bane 4 Ejby 3 Skydebjerg 4 21-06-2022 10:00
12009 FYN - 1 A Ejby - bane 4 Ejby 3 Hårslev 1 06-08-2022 14:00
12012 FYN - 1 A Ejby - bane 4 Ejby 3 Aktivisterne 5 09-08-2022 14:00
12015 FYN - 1 A Ejby - bane 4 Ejby 3 Skydebjerg 6 16-08-2022 14:00
12085 FYN - 2 B Haarby - bane 1 Hårby 5 Otterup 1 23-05-2022 14:00
12090 FYN - 2 B Haarby - bane 1 Hårby 5 Aktivisterne 9 03-06-2022 14:00
12096 FYN - 2 B Haarby - bane 1 Hårby 5 Skydebjerg 8 16-06-2022 14:00
12100 FYN - 2 B Haarby - bane 1 Hårby 5 Skydebjerg 1 08-08-2022 14:00
12106 FYN - 2 B Haarby - bane 1 Hårby 5 Blommenslyst 1 23-08-2022 14:00
12056 FYN - 2 A Haarby - bane 2 Hårby 3 Skydebjerg 2 31-05-2022 19:00
12059 FYN - 2 A Haarby - bane 2 Hårby 3 Ejby 5 10-06-2022 14:00
12064 FYN - 2 A Haarby - bane 2 Hårby 3 Solsikkerne 3 28-06-2022 19:00
12070 FYN - 2 A Haarby - bane 2 Hårby 3 Skydebjerg 7 26-07-2022 14:00
12067 FYN - 2 A Haarby - bane 2 Hårby 3 Hårby 1 02-08-2022 19:00
11996 FYN - 1 A Haarby - bane 3 Hårby 4 Hårslev 1 30-05-2022 14:00
11999 FYN - 1 A Haarby - bane 3 Hårby 4 Aktivisterne 5 07-06-2022 14:00
12002 FYN - 1 A Haarby - bane 3 Hårby 4 Skydebjerg 6 13-06-2022 14:00
12062 FYN - 2 A Haarby - bane 3 Hårby 1 Hårby 3 21-06-2022 19:00
12011 FYN - 1 A Haarby - bane 3 Hårby 4 Skydebjerg 4 08-08-2022 19:00
12072 FYN - 2 A Haarby - bane 3 Hårby 1 Ejby 5 12-08-2022 14:00
12073 FYN - 2 A Haarby - bane 3 Hårby 1 Solsikkerne 3 16-08-2022 19:00
12017 FYN - 1 A Haarby - bane 3 Hårby 4 Ejby 3 23-08-2022 14:00
12077 FYN - 2 A Haarby - bane 3 Hårby 1 Skydebjerg 2 24-08-2022 14:00
12612 SJY - 3 B Hjerndrups bane Hjerndrup HIF Skovbo 1 30-05-2022 19:00
12619 SJY - 3 B Hjerndrups bane Hjerndrup HIF Lundsmark 4 11-08-2022 19:00
12620 SJY - 3 B Hjerndrups bane Hjerndrup HIF ViGo´e 4 15-08-2022 19:00
12675 SJY - 3 D Hullet - Favstrupbanen Hullet ViGo´e 3 16-06-2022 19:00
12678 SJY - 3 D Hullet - Favstrupbanen Hullet Agrarerne 6 11-08-2022 19:00
12682 SJY - 3 D Hullet - Favstrupbanen Hullet Bevtoft 3 25-08-2022 19:00
11935 STS - 1 A Hårlev Grøn Hårlev 3 (disp) Nyserne 2 08-06-2022 19:00
11943 STS - 1 A Hårlev Grøn Hårlev 3 (disp) Langebæk 2 14-08-2022 10:00
11949 STS - 1 A Hårlev Grøn Hårlev 3 (disp) Langebæk 1 10-09-2022 10:00
11953 STS - 1 B Hårlev Rød Hårlev 1 Nyserne 1 12-06-2022 10:00
11955 STS - 1 B Hårlev Rød Hårlev 1 Langebæk 4 26-06-2022 14:00
11958 STS - 1 B Hårlev Rød Hårlev 1 Vallø 2 16-08-2022 14:00
11964 STS - 1 C Hårlev Sort Hårlev 2 Vallø 1 07-06-2022 10:00
11973 STS - 1 C Hårlev Sort Hårlev 2 Langebæk 3 31-08-2022 14:00
12296 SJY - D3 A Hårslev bane 1 Hårslev A Seest BK B 21-06-2022 14:00
12300 SJY - D3 A Hårslev bane 1 Hårslev A Christiansfeld A 27-06-2022 14:00
12302 SJY - D3 A Hårslev bane 1 Hårslev A Lunderskov A 02-08-2022 14:00
12307 SJY - D3 A Hårslev bane 1 Hårslev A KØK A 22-08-2022 14:00
12001 FYN - 1 A Hårslev bane 2 Hårslev 1 Ejby 3 11-06-2022 14:00
12003 FYN - 1 A Hårslev bane 2 Hårslev 1 Skydebjerg 4 13-06-2022 19:00
12010 FYN - 1 A Hårslev bane 2 Hårslev 1 Skydebjerg 6 08-08-2022 14:00
12013 FYN - 1 A Hårslev bane 2 Hårslev 1 Hårby 4 15-08-2022 19:00
12019 FYN - 1 A Hårslev bane 2 Hårslev 1 Aktivisterne 5 29-08-2022 14:00
12315 SJY - D3 B Kongeå - bane 1 Kongeaa A KØK B 25-05-2022 14:00
12317 SJY - D3 B Kongeå - bane 1 Kongeaa A Christiansfeld D 31-05-2022 14:00
12340 SJY - D3 C Kongeå - bane 1 Kongeaa B VUF A 08-06-2022 14:00
12474 SJY - 2 A Kongeå - bane 1 Kongeaa 1 Lunderskov 4 08-06-2022 19:00
12478 SJY - 2 A Kongeå - bane 1 Kongeaa 1 Seest BK 1 15-06-2022 19:00
12480 SJY - 2 A Kongeå - bane 1 Kongeaa 1 VKK 3 20-06-2022 19:00
12342 SJY - D3 C Kongeå - bane 1 Kongeaa B Seest BK A 21-06-2022 10:00
12322 SJY - D3 B Kongeå - bane 1 Kongeaa A Rødding B 01-08-2022 10:00
12484 SJY - 2 A Kongeå - bane 1 Kongeaa 1 Slotsbyen 2 01-08-2022 19:00
12350 SJY - D3 C Kongeå - bane 1 Kongeaa B Christiansfeld C 08-08-2022 10:00
12488 SJY - 2 A Kongeå - bane 1 Kongeaa 1 Odin 3 10-08-2022 19:00
12327 SJY - D3 B Kongeå - bane 1 Kongeaa A Egen B 16-08-2022 10:00
12356 SJY - D3 C Kongeå - bane 1 Kongeaa B Odin A 23-08-2022 14:00
12360 SJY - D3 C Kongeå - bane 1 Kongeaa B Brørup A 31-08-2022 14:00
12448 SJY - 1 B KØK - Lene og Peters bane KØK 2 Lundsmark 1 21-06-2022 19:00
12451 SJY - 1 B KØK - Lene og Peters bane KØK 2 Tirslund Gul 28-06-2022 19:00
12457 SJY - 1 B KØK - Lene og Peters bane KØK 2 KØK 4 11-08-2022 19:00
12459 SJY - 1 B KØK - Lene og Peters bane KØK 2 DKK 1 16-08-2022 19:00
12462 SJY - 1 B KØK - Lene og Peters bane KØK 2 Slotsbyen 1 23-08-2022 19:00
12411 SJY - 1 A KØK - Søbanerne Blå KØK 5 Lundsmark 2 24-05-2022 19:00
12412 SJY - 1 A KØK - Søbanerne Blå KØK 5 Agrarerne 3 30-05-2022 19:00
12436 SJY - 1 A KØK - Søbanerne Blå KØK 5 Bevtoft 1 04-07-2022 19:00
12423 SJY - 1 A KØK - Søbanerne Blå KØK 5 Snigskytterne 1 01-08-2022 19:00
12318 SJY - D3 B KØK - Søbanerne Grøn KØK B Egen B 08-06-2022 10:00
12673 SJY - 3 D KØK - Søbanerne Grøn KØK 3 ViGo´e 3 09-06-2022 19:00
12388 SJY - D1 A KØK - Søbanerne Grøn KØK C Lundsmark A 14-06-2022 10:00
12444 SJY - 1 B KØK - Søbanerne Grøn KØK 4 KØK 2 14-06-2022 19:00
12674 SJY - 3 D KØK - Søbanerne Grøn KØK 3 Agrarerne 6 15-06-2022 19:00
12449 SJY - 1 B KØK - Søbanerne Grøn KØK 4 Tirslund Gul 21-06-2022 19:00
12392 SJY - D1 A KØK - Søbanerne Grøn KØK C Odin F 22-06-2022 14:00
12453 SJY - 1 B KØK - Søbanerne Grøn KØK 4 DKK 1 01-08-2022 19:00
12393 SJY - D1 A KØK - Søbanerne Grøn KØK C Madholdet A 02-08-2022 14:00
12325 SJY - D3 B KØK - Søbanerne Grøn KØK B Kongeaa A 08-08-2022 10:00
12396 SJY - D1 A KØK - Søbanerne Grøn KØK C Egen A 09-08-2022 10:00
12679 SJY - 3 D KØK - Søbanerne Grøn KØK 3 Bevtoft 3 11-08-2022 19:00
12458 SJY - 1 B KØK - Søbanerne Grøn KØK 4 Slotsbyen 1 15-08-2022 19:00
12399 SJY - D1 A KØK - Søbanerne Grøn KØK C Skovbo A 16-08-2022 14:00
12328 SJY - D3 B KØK - Søbanerne Grøn KØK B Christiansfeld D 22-08-2022 10:00
12463 SJY - 1 B KØK - Søbanerne Grøn KØK 4 Lundsmark 1 25-08-2022 19:00
12687 SJY - 3 D KØK - Søbanerne Grøn KØK 3 Hullet 08-09-2022 18:30
12299 SJY - D3 A KØK - Søbanerne Rød KØK A Seest BK B 03-06-2022 14:00
12505 SJY - 2 B KØK - Søbanerne Rød KØK 7 Tirslund 3 15-06-2022 19:00
12294 SJY - D3 A KØK - Søbanerne Rød KØK A Christiansfeld A 21-06-2022 14:00
12507 SJY - 2 B KØK - Søbanerne Rød KØK 7 Slotsbyen 4 21-06-2022 19:00
12520 SJY - 2 B KØK - Søbanerne Rød KØK 7 Bevtoft 2 16-08-2022 19:00
12523 SJY - 2 B KØK - Søbanerne Rød KØK 7 Madholdet 1 23-08-2022 19:00
12527 SJY - 2 B KØK - Søbanerne Rød KØK 7 Agrarerne 8 31-08-2022 18:30
12311 SJY - D3 A KØK - Søbanerne Rød KØK A Lunderskov A 07-09-2022 10:00
12536 SJY - 2 C KØK - Søbanerne Sort KØK 1 Øster Vedsted 1 16-06-2022 19:00
12550 SJY - 2 C KØK - Søbanerne Sort KØK 1 Slotsbyen 5 18-08-2022 19:00
12553 SJY - 2 C KØK - Søbanerne Sort KØK 1 Agrarerne 7 25-08-2022 19:00
12555 SJY - 2 C KØK - Søbanerne Sort KØK 1 Tirslund Blå 30-08-2022 18:30
12211 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne B Tirslund A 14-06-2022 14:00
12213 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne C Odin C 16-06-2022 10:00
12214 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne C Odin D 21-06-2022 14:00
12215 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne B Agrarerne A 22-06-2022 10:00
12218 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne C Køllerne B 02-08-2022 10:00
12221 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne B Odin D 09-08-2022 10:00
12222 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne C Tirslund A 11-08-2022 14:00
12223 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne B Odin C 15-08-2022 10:00
12225 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne C Agrarerne A 17-08-2022 10:00
11933 STS - 1 A Langebæk - blå bane 1 Langebæk 1 Nyserne 2 01-06-2022 13:00
11936 STS - 1 A Langebæk - blå bane 1 Langebæk 1 Hårlev 3 (disp) 15-06-2022 19:00
11944 STS - 1 A Langebæk - blå bane 1 Langebæk 1 Vallø 3 17-08-2022 13:00
11952 STS - 1 B Langebæk - gul bane 4 Langebæk 4 Vallø 2 07-06-2022 14:00
11959 STS - 1 B Langebæk - gul bane 4 Langebæk 4 Nyserne 1 16-08-2022 14:00
11961 STS - 1 B Langebæk - gul bane 4 Langebæk 4 Hårlev 1 04-09-2022 14:00
11932 STS - 1 A Langebæk - rød bane 2 Langebæk 2 Nyserne 2 30-05-2022 14:00
11937 STS - 1 A Langebæk - rød bane 2 Langebæk 2 Vallø 3 22-06-2022 14:00
11940 STS - 1 A Langebæk - rød bane 2 Langebæk 2 Langebæk 1 03-08-2022 10:00
11947 STS - 1 A Langebæk - rød bane 2 Langebæk 2 Hårlev 3 (disp) 04-09-2022 10:00
11967 STS - 1 C Langebæk - sort bane 3 Langebæk 3 Hårlev 2 22-06-2022 14:00
11969 STS - 1 C Langebæk - sort bane 3 Langebæk 3 Vallø 1 07-08-2022 10:00
11971 STS - 1 C Langebæk - sort bane 3 Langebæk 3 Nyserne 3 17-08-2022 14:00
12468 SJY - 2 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 4 Seest BK 1 25-05-2022 19:00
12295 SJY - D3 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov A KØK A 01-06-2022 10:00
12479 SJY - 2 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 4 VKK 3 13-06-2022 19:00
12298 SJY - D3 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov A Hårslev A 14-06-2022 14:00
12594 SJY - 3 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 2 Skrave 14-06-2022 19:00
12596 SJY - 3 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 2 Stepping 1 20-06-2022 19:00
12482 SJY - 2 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 4 Odin 3 22-06-2022 19:00
12301 SJY - D3 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov A Seest BK B 30-06-2022 10:00
12487 SJY - 2 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 4 Slotsbyen 2 09-08-2022 19:00
12490 SJY - 2 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 4 Kongeaa 1 17-08-2022 19:00
12605 SJY - 3 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 2 ViGo´e 2 30-08-2022 18:30
12606 SJY - 3 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 2 Øster Vedsted 2 05-09-2022 18:30
12611 SJY - 3 B Lunderskov - Kobbelvænget Rød Lunderskov 3 Lundsmark 4 24-05-2022 19:00
12613 SJY - 3 B Lunderskov - Kobbelvænget Rød Lunderskov 3 ViGo´e 4 30-05-2022 19:00
12618 SJY - 3 B Lunderskov - Kobbelvænget Rød Lunderskov 3 Skovbo 1 09-08-2022 19:00
12623 SJY - 3 B Lunderskov - Kobbelvænget Rød Lunderskov 3 Hjerndrup HIF 24-08-2022 19:00
12414 SJY - 1 A Lundsmark - hvid bane Lundsmark 2 Bevtoft 1 25-05-2022 19:00
12630 SJY - 3 C Lundsmark - hvid bane Lundsmark 3 Seest BK 3 02-06-2022 19:00
11732 Pokalturneringen Lundsmark - hvid bane Lundsmark 1p Lunderskov P1 07-06-2022 19:00
12443 SJY - 1 B Lundsmark - hvid bane Lundsmark 1 KØK 4 09-06-2022 19:00
12632 SJY - 3 C Lundsmark - hvid bane Lundsmark 3 ViGo´e 1 12-06-2022 11:00
12445 SJY - 1 B Lundsmark - hvid bane Lundsmark 1 DKK 1 14-06-2022 19:00
12452 SJY - 1 B Lundsmark - hvid bane Lundsmark 1 Slotsbyen 1 28-06-2022 19:00
12426 SJY - 1 A Lundsmark - hvid bane Lundsmark 2 Agrarerne 3 11-08-2022 19:00
12460 SJY - 1 B Lundsmark - hvid bane Lundsmark 1 Tirslund Gul 16-08-2022 19:00
12429 SJY - 1 A Lundsmark - hvid bane Lundsmark 2 KØK 5 22-08-2022 19:00
12643 SJY - 3 C Lundsmark - hvid bane Lundsmark 3 Madholdet 2 25-08-2022 19:00
12464 SJY - 1 B Lundsmark - hvid bane Lundsmark 1 KØK 2 30-08-2022 18:30
12437 SJY - 1 A Lundsmark - hvid bane Lundsmark 2 Slotsbyen 6 08-09-2022 18:00
12382 SJY - D1 A Lundsmark - rød bane Lundsmark A Skovbo A 24-05-2022 10:00
12236 SJY - D2 A Lundsmark - rød bane Lundsmark B Odin B 24-05-2022 14:00
12383 SJY - D1 A Lundsmark - rød bane Lundsmark A Madholdet A 30-05-2022 10:00
12239 SJY - D2 A Lundsmark - rød bane Lundsmark B Tirslund B 01-06-2022 14:00
12654 SJY - 3 E Lundsmark - rød bane Lundsmark 5 SIS 4 13-06-2022 19:00
12615 SJY - 3 B Lundsmark - rød bane Lundsmark 4 Hjerndrup HIF 16-06-2022 19:00
12390 SJY - D1 A Lundsmark - rød bane Lundsmark A Egen A 20-06-2022 10:00
12656 SJY - 3 E Lundsmark - rød bane Lundsmark 5 VKK 1 20-06-2022 19:00
12394 SJY - D1 A Lundsmark - rød bane Lundsmark A Odin F 03-08-2022 10:00
12621 SJY - 3 B Lundsmark - rød bane Lundsmark 4 Lunderskov 3 18-08-2022 19:00
12257 SJY - D2 A Lundsmark - rød bane Lundsmark B Madholdet C 23-08-2022 14:00
12404 SJY - D1 A Lundsmark - rød bane Lundsmark A KØK C 25-08-2022 10:00
12625 SJY - 3 B Lundsmark - rød bane Lundsmark 4 ViGo´e 4 30-08-2022 18:30
12260 SJY - D2 A Lundsmark - rød bane Lundsmark B Odin G 01-09-2022 10:00
12667 SJY - 3 E Lundsmark - rød bane Lundsmark 5 Odin 1 08-09-2022 18:30
12272 SJY - D2 B Madholdet - bane 1 gl. Madholdet B Rødding C 08-06-2022 10:00
12503 SJY - 2 B Madholdet - bane 1 gl. Madholdet 1 KØK 7 08-06-2022 19:00
12274 SJY - D2 B Madholdet - bane 1 gl. Madholdet B Stepping B 13-06-2022 10:00
12280 SJY - D2 B Madholdet - bane 1 gl. Madholdet B DKK A 29-06-2022 10:00
12513 SJY - 2 B Madholdet - bane 1 gl. Madholdet 1 Bevtoft 2 02-08-2022 19:00
12284 SJY - D2 B Madholdet - bane 1 gl. Madholdet B Odin E 10-08-2022 10:00
12517 SJY - 2 B Madholdet - bane 1 gl. Madholdet 1 Tirslund 3 10-08-2022 19:00
12525 SJY - 2 B Madholdet - bane 1 gl. Madholdet 1 Slotsbyen 4 30-08-2022 18:30
12240 SJY - D2 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet C Odin G 01-06-2022 14:00
12563 SJY - 2 D Madholdet - bane 2 ny Madholdet 3 Snigskytterne 2 02-06-2022 19:00
12243 SJY - D2 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet C Lundsmark B 09-06-2022 14:00
12387 SJY - D1 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet A Egen A 13-06-2022 10:00
12633 SJY - 3 C Madholdet - bane 2 ny Madholdet 2 Lundsmark 3 16-06-2022 19:00
12391 SJY - D1 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet A Skovbo A 21-06-2022 14:00
12636 SJY - 3 C Madholdet - bane 2 ny Madholdet 2 Seest BK 3 21-06-2022 19:00
12571 SJY - 2 D Madholdet - bane 2 ny Madholdet 3 Tirslund 4 29-06-2022 19:00
12247 SJY - D2 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet C Tirslund B 01-08-2022 14:00
12250 SJY - D2 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet C Rødding D 08-08-2022 14:00
12397 SJY - D1 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet A Odin F 09-08-2022 14:00
12401 SJY - D1 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet A Lundsmark A 18-08-2022 10:00
12640 SJY - 3 C Madholdet - bane 2 ny Madholdet 2 VKK 2 18-08-2022 19:00
12583 SJY - 2 D Madholdet - bane 2 ny Madholdet 3 DKK 2 24-08-2022 19:00
12259 SJY - D2 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet C Odin B 29-08-2022 14:00
12587 SJY - 2 D Madholdet - bane 2 ny Madholdet 3 Agrarerne 4 31-08-2022 18:30
12129 FYN - 3 A Mjølner Bane 1 Mjølner Ejby 7 27-06-2022 14:00
12132 FYN - 3 A Mjølner Bane 1 Mjølner Solsikkerne 2 13-08-2022 10:00
12137 FYN - 3 A Mjølner Bane 1 Mjølner Otterup 3 24-08-2022 19:00
11954 STS - 1 B Nyserne - bane 1 Nyserne 1 Vallø 2 20-06-2022 14:00
11957 STS - 1 B Nyserne - bane 1 Nyserne 1 Hårlev 1 02-08-2022 19:00
11938 STS - 1 A Nyserne - bane 2 Nyserne 2 Hårlev 3 (disp) 11-06-2022 14:00
11942 STS - 1 A Nyserne - bane 2 Nyserne 2 Langebæk 1 10-08-2022 10:00
11946 STS - 1 A Nyserne - bane 2 Nyserne 2 Vallø 3 30-08-2022 14:00
11948 STS - 1 A Nyserne - bane 2 Nyserne 2 Langebæk 2 05-09-2022 14:00
11965 STS - 1 C Nyserne - bane 3 Nyserne 3 Langebæk 3 15-06-2022 14:00
11966 STS - 1 C Nyserne - bane 3 Nyserne 3 Vallø 1 21-06-2022 14:00
11968 STS - 1 C Nyserne - bane 3 Nyserne 3 Hårlev 2 04-08-2022 14:00
12381 SJY - D1 A Odin - blå bane Odin F Madholdet A 23-05-2022 14:00
12267 SJY - D2 B Odin - blå bane Odin E Stepping B 25-05-2022 10:00
12269 SJY - D2 B Odin - blå bane Odin E Madholdet B 01-06-2022 10:00
12386 SJY - D1 A Odin - blå bane Odin F Egen A 09-06-2022 10:00
12275 SJY - D2 B Odin - blå bane Odin E Rødding C 14-06-2022 14:00
12277 SJY - D2 B Odin - blå bane Odin E DKK A 20-06-2022 14:00
12286 SJY - D2 B Odin - blå bane Odin E Christiansfeld E 15-08-2022 14:00
12402 SJY - D1 A Odin - blå bane Odin F Skovbo A 24-08-2022 10:00
12406 SJY - D1 A Odin - blå bane Odin F KØK C 31-08-2022 10:00
11726 Pokalturneringen Odin - grøn bane Odin pokal 2 Lundsmark 3p 30-05-2022 19:00
12206 SJY - D1 B Odin - grøn bane Odin D Køllerne B 01-06-2022 10:00
12472 SJY - 2 A Odin - grøn bane Odin 3 Kongeaa 1 01-06-2022 19:00
12209 SJY - D1 B Odin - grøn bane Odin D Tirslund A 07-06-2022 14:00
12242 SJY - D2 A Odin - grøn bane Odin B Tirslund B 08-06-2022 14:00
12475 SJY - 2 A Odin - grøn bane Odin 3 Seest BK 1 09-06-2022 19:00
12653 SJY - 3 E Odin - grøn bane Odin 1 Lundsmark 5 09-06-2022 19:00
12244 SJY - D2 A Odin - grøn bane Odin B Madholdet C 13-06-2022 14:00
12477 SJY - 2 A Odin - grøn bane Odin 3 Slotsbyen 2 14-06-2022 19:00
12655 SJY - 3 E Odin - grøn bane Odin 1 Seest BK 2 16-06-2022 19:00
12486 SJY - 2 A Odin - grøn bane Odin 3 VKK 3 04-08-2022 19:00
12252 SJY - D2 A Odin - grøn bane Odin B Lundsmark B 11-08-2022 10:00
12253 SJY - D2 A Odin - grøn bane Odin B Rødding D 16-08-2022 14:00
12226 SJY - D1 B Odin - grøn bane Odin D Agrarerne A 22-08-2022 14:00
12662 SJY - 3 E Odin - grøn bane Odin 1 SIS 4 24-08-2022 19:00
12495 SJY - 2 A Odin - grøn bane Odin 3 Lunderskov 4 30-08-2022 18:30
12230 SJY - D1 B Odin - grøn bane Odin D Køllerne C 31-08-2022 10:00
12332 SJY - D3 C Odin - rød bane Odin A Kongeaa B 16-05-2022 14:00
12205 SJY - D1 B Odin - rød bane Odin C Agrarerne A 23-05-2022 14:00
12335 SJY - D3 C Odin - rød bane Odin A Seest BK A 24-05-2022 14:00
12208 SJY - D1 B Odin - rød bane Odin C Køllerne B 01-06-2022 10:00
12241 SJY - D2 A Odin - rød bane Odin G Rødding D 07-06-2022 14:00
11730 Pokalturneringen Odin - rød bane Odin pokal 1 KØK 2p 09-06-2022 18:30
12534 SJY - 2 C Odin - rød bane Odin 2 Slotsbyen 5 13-06-2022 19:00
12341 SJY - D3 C Odin - rød bane Odin A Christiansfeld C 15-06-2022 14:00
12245 SJY - D2 A Odin - rød bane Odin G Lundsmark B 16-06-2022 10:00
12539 SJY - 2 C Odin - rød bane Odin 2 Øster Vedsted 1 22-06-2022 19:00
12216 SJY - D1 B Odin - rød bane Odin C Tirslund A 27-06-2022 14:00
12217 SJY - D1 B Odin - rød bane Odin C Odin D 01-08-2022 14:00
12249 SJY - D2 A Odin - rød bane Odin G Odin B 04-08-2022 10:00
12545 SJY - 2 C Odin - rød bane Odin 2 KØK 1 04-08-2022 19:00
12352 SJY - D3 C Odin - rød bane Odin A Brørup A 09-08-2022 14:00
12251 SJY - D2 A Odin - rød bane Odin G Tirslund B 10-08-2022 14:00
12254 SJY - D2 A Odin - rød bane Odin G Madholdet C 17-08-2022 14:00
12548 SJY - 2 C Odin - rød bane Odin 2 Agrarerne 7 17-08-2022 19:00
12551 SJY - 2 C Odin - rød bane Odin 2 Tirslund Blå 24-08-2022 19:00
12228 SJY - D1 B Odin - rød bane Odin C Køllerne C 25-08-2022 10:00
12359 SJY - D3 C Odin - rød bane Odin A VUF A 31-08-2022 10:00
12089 FYN - 2 B Otterup - bane 1 Otterup 1 Blommenslyst 1 31-05-2022 14:00
12093 FYN - 2 B Otterup - bane 1 Otterup 1 Skydebjerg 1 09-06-2022 14:00
12101 FYN - 2 B Otterup - bane 1 Otterup 1 Skydebjerg 8 08-08-2022 14:00
12105 FYN - 2 B Otterup - bane 1 Otterup 1 Hårby 5 18-08-2022 14:00
12109 FYN - 2 B Otterup - bane 1 Otterup 1 Aktivisterne 9 29-08-2022 14:00
12114 FYN - 3 A Otterup - bane 2 Otterup 4 Ejby 7 24-05-2022 14:00
12119 FYN - 3 A Otterup - bane 2 Otterup 4 Solsikkerne 2 27-06-2022 14:00
12133 FYN - 3 A Otterup - bane 2 Otterup 4 Otterup 3 16-08-2022 14:00
12141 FYN - 3 A Otterup - bane 2 Otterup 4 Mjølner 05-09-2022 18:30
12123 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 3 Otterup 4 20-05-2022 14:00
12151 FYN - 3 B Otterup - bane 3 Otterup 6 Ejby 6 30-05-2022 14:00
12120 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 3 Mjølner 31-05-2022 19:00
12116 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 2 Otterup 3 02-06-2022 14:00
12118 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 2 Ejby 7 07-06-2022 14:00
12148 FYN - 3 B Otterup - bane 3 Otterup 6 Solsikkerne 1 07-06-2022 19:00
12125 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 2 Solsikkerne 2 22-06-2022 14:00
12127 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 3 Solsikkerne 2 01-08-2022 14:00
12128 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 2 Otterup 4 02-08-2022 14:00
12153 FYN - 3 B Otterup - bane 3 Otterup 6 Otterup 5 03-08-2022 14:00
12131 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 3 Otterup 2 11-08-2022 14:00
12135 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 2 Mjølner 20-08-2022 14:00
12138 FYN - 3 A Otterup - bane 3 Otterup 3 Ejby 7 30-08-2022 14:00
12161 FYN - 3 B Otterup - bane 3 Otterup 6 Aktivisterne 4 07-09-2022 14:00
12149 FYN - 3 B Otterup - bane 4 Otterup 5 Aktivisterne 4 08-06-2022 14:00
12157 FYN - 3 B Otterup - bane 4 Otterup 5 Ejby 6 17-08-2022 14:00
12160 FYN - 3 B Otterup - bane 4 Otterup 5 Solsikkerne 1 05-09-2022 10:00
12235 SJY - D2 A Rødding - blå bane Rødding D Madholdet C 23-05-2022 14:00
12266 SJY - D2 B Rødding - blå bane Rødding C Christiansfeld E 24-05-2022 14:00
12238 SJY - D2 A Rødding - blå bane Rødding D Odin B 30-05-2022 14:00
12246 SJY - D2 A Rødding - blå bane Rødding D Tirslund B 20-06-2022 14:00
12248 SJY - D2 A Rødding - blå bane Rødding D Lundsmark B 02-08-2022 14:00
12285 SJY - D2 B Rødding - blå bane Rødding C DKK A 10-08-2022 10:00
12287 SJY - D2 B Rødding - blå bane Rødding C Madholdet B 15-08-2022 14:00
12256 SJY - D2 A Rødding - blå bane Rødding D Odin G 22-08-2022 14:00
12291 SJY - D2 B Rødding - blå bane Rødding C Odin E 28-08-2022 14:00
12319 SJY - D3 B Rødding - rød bane Rødding B Christiansfeld D 09-06-2022 14:00
12320 SJY - D3 B Rødding - rød bane Rødding B Kongeaa A 13-06-2022 10:00
12329 SJY - D3 B Rødding - rød bane Rødding B Egen B 25-08-2022 10:00
12330 SJY - D3 B Rødding - rød bane Rødding B KØK B 29-08-2022 10:00
12347 SJY - D3 C Seest BK - bane 2 Seest BK A Kongeaa B 02-08-2022 10:00
12303 SJY - D3 A Seest BK - bane 2 Seest BK B KØK A 03-08-2022 14:00
12485 SJY - 2 A Seest BK - bane 2 Seest BK 1 Lunderskov 4 03-08-2022 19:00
12658 SJY - 3 E Seest BK - bane 2 Seest BK 2 Lundsmark 5 07-08-2022 10:00
12351 SJY - D3 C Seest BK - bane 2 Seest BK A VUF A 09-08-2022 10:00
12305 SJY - D3 A Seest BK - bane 2 Seest BK B Lunderskov A 10-08-2022 10:00
12489 SJY - 2 A Seest BK - bane 2 Seest BK 1 VKK 3 10-08-2022 19:00
12638 SJY - 3 C Seest BK - bane 2 Seest BK 3 ViGo´e 1 11-08-2022 19:00
12353 SJY - D3 C Seest BK - bane 2 Seest BK A Odin A 16-08-2022 14:00
12491 SJY - 2 A Seest BK - bane 2 Seest BK 1 Odin 3 17-08-2022 19:00
12660 SJY - 3 E Seest BK - bane 2 Seest BK 2 Odin 1 17-08-2022 19:00
12641 SJY - 3 C Seest BK - bane 2 Seest BK 3 Lundsmark 3 18-08-2022 19:00
12308 SJY - D3 A Seest BK - bane 2 Seest BK B Christiansfeld A 24-08-2022 10:00
12493 SJY - 2 A Seest BK - bane 2 Seest BK 1 Kongeaa 1 24-08-2022 19:00
12357 SJY - D3 C Seest BK - bane 2 Seest BK A Brørup A 25-08-2022 14:00
12663 SJY - 3 E Seest BK - bane 2 Seest BK 2 VKK 1 25-08-2022 19:00
12358 SJY - D3 C Seest BK - bane 2 Seest BK A Christiansfeld C 29-08-2022 10:00
12496 SJY - 2 A Seest BK - bane 2 Seest BK 1 Slotsbyen 2 30-08-2022 18:30
12310 SJY - D3 A Seest BK - bane 2 Seest BK B Hårslev A 01-09-2022 14:00
12644 SJY - 3 C Seest BK - bane 2 Seest BK 3 VKK 2 01-09-2022 18:30
12666 SJY - 3 E Seest BK - bane 2 Seest BK 2 SIS 4 07-09-2022 18:30
12646 SJY - 3 C Seest BK - bane 2 Seest BK 3 Madholdet 2 08-09-2022 18:30
12650 SJY - 3 E SIS banen SIS 4 Odin 1 01-06-2022 19:00
12657 SJY - 3 E SIS banen SIS 4 Seest BK 2 22-06-2022 19:00
12659 SJY - 3 E SIS banen SIS 4 VKK 1 10-08-2022 19:00
12664 SJY - 3 E SIS banen SIS 4 Lundsmark 5 01-09-2022 18:30
12385 SJY - D1 A Skovbo bane 1 Skovbo A KØK C 07-06-2022 14:00
12614 SJY - 3 B Skovbo bane 1 Skovbo 1 ViGo´e 4 14-06-2022 19:00
12389 SJY - D1 A Skovbo bane 1 Skovbo A Odin F 16-06-2022 10:00
12616 SJY - 3 B Skovbo bane 1 Skovbo 1 Lunderskov 3 21-06-2022 19:00
12395 SJY - D1 A Skovbo bane 1 Skovbo A Egen A 04-08-2022 10:00
12398 SJY - D1 A Skovbo bane 1 Skovbo A Lundsmark A 11-08-2022 10:00
12624 SJY - 3 B Skovbo bane 1 Skovbo 1 Hjerndrup HIF 29-08-2022 18:30
12405 SJY - D1 A Skovbo bane 1 Skovbo A Madholdet A 30-08-2022 14:00
12626 SJY - 3 B Skovbo bane 1 Skovbo 1 Lundsmark 4 06-09-2022 18:30
11723 Pokalturneringen Skovbo bane 2 Skovbo P KØK 4p 31-05-2022 22:00
12591 SJY - 3 A Skrave bålhyttebane Skrave ViGo´e 2 24-05-2022 19:00
12597 SJY - 3 A Skrave bålhyttebane Skrave Øster Vedsted 2 20-06-2022 19:00
12602 SJY - 3 A Skrave bålhyttebane Skrave Lunderskov 2 23-08-2022 19:00
12607 SJY - 3 A Skrave bålhyttebane Skrave Stepping 1 05-09-2022 18:30
12055 FYN - 2 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 7 Ejby 5 23-05-2022 14:00
12086 FYN - 2 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 1 Aktivisterne 9 23-05-2022 14:00
11994 FYN - 1 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 4 Hårby 4 23-05-2022 19:00
12026 FYN - 1 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 5 Baskerne 2 24-05-2022 19:00
12087 FYN - 2 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 8 Blommenslyst 1 25-05-2022 10:00
11997 FYN - 1 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 4 Aktivisterne 5 30-05-2022 14:00
12088 FYN - 2 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 1 Skydebjerg 8 30-05-2022 19:00
12058 FYN - 2 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 7 Solsikkerne 3 07-06-2022 19:00
12028 FYN - 1 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 3 Ejby 1 08-06-2022 14:00
12029 FYN - 1 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 5 Særslev 2 08-06-2022 19:00
12000 FYN - 1 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 4 Skydebjerg 6 09-06-2022 14:00
12060 FYN - 2 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 2 Hårby 1 14-06-2022 14:00
12032 FYN - 1 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 3 Skydebjerg 5 15-06-2022 14:00
12063 FYN - 2 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 2 Skydebjerg 7 22-06-2022 14:00
12097 FYN - 2 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 8 Skydebjerg 1 01-08-2022 19:00
12038 FYN - 1 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 3 Særslev 2 03-08-2022 14:00
12069 FYN - 2 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 7 Skydebjerg 2 04-08-2022 14:00
12071 FYN - 2 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 2 Solsikkerne 3 10-08-2022 10:00
12041 FYN - 1 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 5 Skydebjerg 3 10-08-2022 14:00
12043 FYN - 1 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 3 Ejby 2 16-08-2022 14:00
12074 FYN - 2 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 2 Hårby 3 16-08-2022 19:00
12018 FYN - 1 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 4 Hårslev 1 23-08-2022 19:00
12107 FYN - 2 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 8 Aktivisterne 9 24-08-2022 14:00
12108 FYN - 2 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 1 Otterup 1 25-08-2022 14:00
12021 FYN - 1 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 4 Ejby 3 30-08-2022 14:00
12050 FYN - 1 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 3 Baskerne 2 30-08-2022 18:30
12079 FYN - 2 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 2 Ejby 5 31-08-2022 14:00
12051 FYN - 1 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 5 Ejby 1 31-08-2022 18:30
12110 FYN - 2 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 1 Blommenslyst 1 01-09-2022 14:00
12111 FYN - 2 B Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 8 Hårby 5 01-09-2022 18:30
12081 FYN - 2 A Skydebjerg - Aarup bane 1 Skydebjerg 7 Hårby 1 07-09-2022 14:00
11993 FYN - 1 A Skydebjerg - Sellebjergbanen Skydebjerg 6 Hårslev 1 23-05-2022 14:00
11998 FYN - 1 A Skydebjerg - Sellebjergbanen Skydebjerg 6 Ejby 3 31-05-2022 14:00
12008 FYN - 1 A Skydebjerg - Sellebjergbanen Skydebjerg 6 Skydebjerg 4 01-08-2022 14:00
12016 FYN - 1 A Skydebjerg - Sellebjergbanen Skydebjerg 6 Aktivisterne 5 22-08-2022 14:00
12020 FYN - 1 A Skydebjerg - Sellebjergbanen Skydebjerg 6 Hårby 4 29-08-2022 14:00
12561 SJY - 2 D Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 3 Agrarerne 4 30-05-2022 19:00
12441 SJY - 1 B Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 1 KØK 2 07-06-2022 19:00
12564 SJY - 2 D Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 3 Tirslund 4 14-06-2022 19:00
12537 SJY - 2 C Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 5 Agrarerne 7 20-06-2022 19:00
12540 SJY - 2 C Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 5 KØK 1 27-06-2022 19:00
12572 SJY - 2 D Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 3 Snigskytterne 2 04-07-2022 19:00
12454 SJY - 1 B Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 1 Lundsmark 1 02-08-2022 19:00
12576 SJY - 2 D Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 3 Madholdet 3 08-08-2022 19:00
12456 SJY - 1 B Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 1 Tirslund Gul 09-08-2022 19:00
12552 SJY - 2 C Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 5 Øster Vedsted 1 24-08-2022 19:00
12585 SJY - 2 D Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 3 DKK 2 29-08-2022 18:30
12465 SJY - 1 B Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 1 DKK 1 30-08-2022 18:30
12556 SJY - 2 C Slotsbyen - Bane 1 Blå Slotsbyen 5 Odin 2 05-09-2022 18:30
12469 SJY - 2 A Slotsbyen - Bane 2 Grøn Slotsbyen 2 Kongeaa 1 19-05-2022 19:00
12471 SJY - 2 A Slotsbyen - Bane 2 Grøn Slotsbyen 2 Lunderskov 4 24-05-2022 19:00
12413 SJY - 1 A Slotsbyen - Bane 2 Grøn Slotsbyen 6 Snigskytterne 1 30-05-2022 19:00
12481 SJY - 2 A Slotsbyen - Bane 2 Grøn Slotsbyen 2 Seest BK 1 21-06-2022 19:00
12421 SJY - 1 A Slotsbyen - Bane 2 Grøn Slotsbyen 6 Lundsmark 2 04-07-2022 19:00
12483 SJY - 2 A Slotsbyen - Bane 2 Grøn Slotsbyen 2 VKK 3 26-07-2022 19:00
12427 SJY - 1 A Slotsbyen - Bane 2 Grøn Slotsbyen 6 Agrarerne 3 15-08-2022 19:00
12492 SJY - 2 A Slotsbyen - Bane 2 Grøn Slotsbyen 2 Odin 3 23-08-2022 19:00
12432 SJY - 1 A Slotsbyen - Bane 2 Grøn Slotsbyen 6 KØK 5 29-08-2022 18:30
12502 SJY - 2 B Slotsbyen - Bane 3 Rød Slotsbyen 4 Bevtoft 2 07-06-2022 19:00
12510 SJY - 2 B Slotsbyen - Bane 3 Rød Slotsbyen 4 Madholdet 1 28-06-2022 19:00
12515 SJY - 2 B Slotsbyen - Bane 3 Rød Slotsbyen 4 Agrarerne 8 04-08-2022 19:00
12516 SJY - 2 B Slotsbyen - Bane 3 Rød Slotsbyen 4 KØK 7 09-08-2022 19:00
12417 SJY - 1 A Snigskytterne - Lindbjergvej 9 Snigskytterne 1 Agrarerne 3 13-06-2022 19:00
12420 SJY - 1 A Snigskytterne - Lindbjergvej 9 Snigskytterne 1 KØK 5 20-06-2022 19:00
12430 SJY - 1 A Snigskytterne - Lindbjergvej 9 Snigskytterne 1 Slotsbyen 6 22-08-2022 19:00
12433 SJY - 1 A Snigskytterne - Lindbjergvej 9 Snigskytterne 1 Lundsmark 2 29-08-2022 18:30
12428 SJY - 1 A Snigskytterne - Lindbjergvej 9 Snigskytterne 1 Bevtoft 1 31-08-2022 18:30
12566 SJY - 2 D Snigskytterne - Oksbølvej 13 Snigskytterne 2 Agrarerne 4 16-06-2022 19:00
12568 SJY - 2 D Snigskytterne - Oksbølvej 13 Snigskytterne 2 Tirslund 4 21-06-2022 19:00
12574 SJY - 2 D Snigskytterne - Oksbølvej 13 Snigskytterne 2 Madholdet 3 01-08-2022 19:00
12579 SJY - 2 D Snigskytterne - Oksbølvej 13 Snigskytterne 2 Slotsbyen 3 15-08-2022 19:00
12117 FYN - 3 A Solsikkebanen Solsikkerne 2 Mjølner 24-05-2022 18:00
12054 FYN - 2 A Solsikkebanen Solsikkerne 3 Skydebjerg 2 25-05-2022 10:00
12145 FYN - 3 B Solsikkebanen Solsikkerne 1 Aktivisterne 4 25-05-2022 14:00
12057 FYN - 2 A Solsikkebanen Solsikkerne 3 Hårby 1 31-05-2022 19:00
12113 FYN - 3 A Solsikkebanen Solsikkerne 2 Otterup 3 02-06-2022 14:00
12150 FYN - 3 B Solsikkebanen Solsikkerne 1 Otterup 5 13-06-2022 10:00
12152 FYN - 3 B Solsikkebanen Solsikkerne 1 Ejby 6 03-08-2022 10:00
12068 FYN - 2 A Solsikkebanen Solsikkerne 3 Ejby 5 03-08-2022 14:00
12134 FYN - 3 A Solsikkebanen Solsikkerne 2 Ejby 7 17-08-2022 14:00
12078 FYN - 2 A Solsikkebanen Solsikkerne 3 Skydebjerg 7 29-08-2022 14:00
12159 FYN - 3 B Solsikkebanen Solsikkerne 1 Otterup 6 31-08-2022 14:00
12139 FYN - 3 A Solsikkebanen Solsikkerne 2 Otterup 4 01-09-2022 14:00
12140 FYN - 3 A Solsikkebanen Solsikkerne 2 Otterup 2 05-09-2022 14:00
12080 FYN - 2 A Solsikkebanen Solsikkerne 3 Hårby 3 06-09-2022 18:30
12590 SJY - 3 A Stepping - Store bane Stepping 1 Øster Vedsted 2 23-05-2022 19:00
12268 SJY - D2 B Stepping - Store bane Stepping B Christiansfeld E 30-05-2022 10:00
12592 SJY - 3 A Stepping - Store bane Stepping 1 Skrave 31-05-2022 19:00
12273 SJY - D2 B Stepping - Store bane Stepping B DKK A 09-06-2022 10:00
12279 SJY - D2 B Stepping - Store bane Stepping B Rødding C 22-06-2022 10:00
12282 SJY - D2 B Stepping - Store bane Stepping B Odin E 04-08-2022 10:00
12598 SJY - 3 A Stepping - Store bane Stepping 1 Lunderskov 2 09-08-2022 19:00
12289 SJY - D2 B Stepping - Store bane Stepping B Madholdet B 22-08-2022 10:00
12603 SJY - 3 A Stepping - Store bane Stepping 1 ViGo´e 2 23-08-2022 19:00
12027 FYN - 1 B Særslevbanen Særslev 2 Ejby 1 01-06-2022 19:00
12040 FYN - 1 B Særslevbanen Særslev 2 Baskerne 2 09-08-2022 19:00
12047 FYN - 1 B Særslevbanen Særslev 2 Skydebjerg 5 24-08-2022 14:00
12049 FYN - 1 B Særslevbanen Særslev 2 Ejby 2 30-08-2022 14:00
12237 SJY - D2 A Tirslund - blå bane Tirslund B Odin G 25-05-2022 14:00
12532 SJY - 2 C Tirslund - blå bane Tirslund Blå Odin 2 30-05-2022 19:00
12501 SJY - 2 B Tirslund - blå bane Tirslund 3 Agrarerne 8 01-06-2022 19:00
12535 SJY - 2 C Tirslund - blå bane Tirslund Blå Agrarerne 7 15-06-2022 19:00
12538 SJY - 2 C Tirslund - blå bane Tirslund Blå KØK 1 21-06-2022 19:00
12509 SJY - 2 B Tirslund - blå bane Tirslund 3 Madholdet 1 22-06-2022 19:00
12512 SJY - 2 B Tirslund - blå bane Tirslund 3 Bevtoft 2 29-06-2022 19:00
12543 SJY - 2 C Tirslund - blå bane Tirslund Blå Slotsbyen 5 01-08-2022 19:00
12514 SJY - 2 B Tirslund - blå bane Tirslund 3 KØK 7 03-08-2022 19:00
12519 SJY - 2 B Tirslund - blå bane Tirslund 3 Slotsbyen 4 15-08-2022 19:00
12255 SJY - D2 A Tirslund - blå bane Tirslund B Lundsmark B 17-08-2022 14:00
12549 SJY - 2 C Tirslund - blå bane Tirslund Blå Øster Vedsted 1 17-08-2022 19:00
12258 SJY - D2 A Tirslund - blå bane Tirslund B Odin B 24-08-2022 14:00
12261 SJY - D2 A Tirslund - blå bane Tirslund B Rødding D 05-09-2022 14:00
12207 SJY - D1 B Tirslund - gul bane Tirslund A Køllerne C 31-05-2022 14:00
12442 SJY - 1 B Tirslund - gul bane Tirslund Gul DKK 1 07-06-2022 19:00
12446 SJY - 1 B Tirslund - gul bane Tirslund Gul Slotsbyen 1 14-06-2022 19:00
12224 SJY - D1 B Tirslund - gul bane Tirslund A Odin D 16-08-2022 14:00
12227 SJY - D1 B Tirslund - gul bane Tirslund A Køllerne B 23-08-2022 14:00
12229 SJY - D1 B Tirslund - gul bane Tirslund A Odin C 29-08-2022 14:00
12466 SJY - 1 B Tirslund - gul bane Tirslund Gul KØK 4 30-08-2022 18:30
12467 SJY - 1 B Tirslund - gul bane Tirslund Gul KØK 2 06-09-2022 18:00
12562 SJY - 2 D Tirslund - rød bane Tirslund 4 DKK 2 01-06-2022 19:00
12581 SJY - 2 D Tirslund - rød bane Tirslund 4 Madholdet 3 17-08-2022 19:00
12582 SJY - 2 D Tirslund - rød bane Tirslund 4 Slotsbyen 3 23-08-2022 19:00
12586 SJY - 2 D Tirslund - rød bane Tirslund 4 Snigskytterne 2 30-08-2022 18:30
11934 STS - 1 A Vallø - grøn bane Vallø 3 Langebæk 1 09-06-2022 14:00
11939 STS - 1 A Vallø - grøn bane Vallø 3 Langebæk 2 27-06-2022 14:00
11941 STS - 1 A Vallø - grøn bane Vallø 3 Hårlev 3 (disp) 06-08-2022 14:00
11945 STS - 1 A Vallø - grøn bane Vallø 3 Nyserne 2 24-08-2022 14:00
11970 STS - 1 C Vallø - rød bane Vallø 1 Hårlev 2 16-08-2022 14:00
11972 STS - 1 C Vallø - rød bane Vallø 1 Nyserne 3 30-08-2022 14:00
11951 STS - 1 B Vallø - sort bane Vallø 2 Hårlev 1 24-05-2022 10:00
11956 STS - 1 B Vallø - sort bane Vallø 2 Langebæk 4 02-08-2022 14:00
11960 STS - 1 B Vallø - sort bane Vallø 2 Nyserne 1 30-08-2022 14:00
12593 SJY - 3 A ViGo´e - Blå Bøgeskovbane ViGo´e 2 Lunderskov 2 31-05-2022 19:00
12634 SJY - 3 C ViGo´e - Blå Bøgeskovbane ViGo´e 1 Seest BK 3 16-06-2022 19:00
12635 SJY - 3 C ViGo´e - Blå Bøgeskovbane ViGo´e 1 VKK 2 20-06-2022 19:00
12599 SJY - 3 A ViGo´e - Blå Bøgeskovbane ViGo´e 2 Øster Vedsted 2 10-08-2022 19:00
12601 SJY - 3 A ViGo´e - Blå Bøgeskovbane ViGo´e 2 Skrave 16-08-2022 19:00
12645 SJY - 3 C ViGo´e - Blå Bøgeskovbane ViGo´e 1 Madholdet 2 01-09-2022 18:30
12647 SJY - 3 C ViGo´e - Blå Bøgeskovbane ViGo´e 1 Lundsmark 3 11-09-2022 11:00
12610 SJY - 3 B ViGo´e - Rød Bøgeskovbane ViGo´e 4 Hjerndrup HIF 23-05-2022 19:00
12617 SJY - 3 B ViGo´e - Rød Bøgeskovbane ViGo´e 4 Lundsmark 4 21-06-2022 19:00
12677 SJY - 3 D ViGo´e - Rød Bøgeskovbane ViGo´e 3 Agrarerne 6 30-06-2022 19:00
12622 SJY - 3 B ViGo´e - Rød Bøgeskovbane ViGo´e 4 Skovbo 1 23-08-2022 19:00
12683 SJY - 3 D ViGo´e - Rød Bøgeskovbane ViGo´e 3 KØK 3 25-08-2022 19:00
12685 SJY - 3 D ViGo´e - Rød Bøgeskovbane ViGo´e 3 Hullet 01-09-2022 18:30
12627 SJY - 3 B ViGo´e - Rød Bøgeskovbane ViGo´e 4 Lunderskov 3 06-09-2022 18:30
12651 SJY - 3 E VKK - 1 blå bane VKK 1 Seest BK 2 02-06-2022 19:00
12652 SJY - 3 E VKK - 1 blå bane VKK 1 SIS 4 08-06-2022 19:00
12661 SJY - 3 E VKK - 1 blå bane VKK 1 Lundsmark 5 18-08-2022 19:00
12665 SJY - 3 E VKK - 1 blå bane VKK 1 Odin 1 01-09-2022 18:30
12631 SJY - 3 C VKK - 2 rød bane VKK 2 Madholdet 2 02-06-2022 19:00
12637 SJY - 3 C VKK - 2 rød bane VKK 2 Seest BK 3 28-06-2022 19:00
12639 SJY - 3 C VKK - 2 rød bane VKK 2 Lundsmark 3 11-08-2022 19:00
12642 SJY - 3 C VKK - 2 rød bane VKK 2 ViGo´e 1 22-08-2022 19:00
12473 SJY - 2 A VKK - 3 grøn bane VKK 3 Seest BK 1 02-06-2022 19:00
12476 SJY - 2 A VKK - 3 grøn bane VKK 3 Slotsbyen 2 09-06-2022 19:00
12494 SJY - 2 A VKK - 3 grøn bane VKK 3 Lunderskov 4 22-08-2022 19:00
12497 SJY - 2 A VKK - 3 grøn bane VKK 3 Kongeaa 1 31-08-2022 18:30
12338 SJY - D3 C VUF - Blå bane VUF A Odin A 01-06-2022 14:00
12345 SJY - D3 C VUF - Blå bane VUF A Seest BK A 29-06-2022 10:00
12349 SJY - D3 C VUF - Blå bane VUF A Brørup A 03-08-2022 14:00
12361 SJY - D3 C VUF - Blå bane VUF A Kongeaa B 05-09-2022 10:00
12529 SJY - 2 C Øster Vedsted - Gul Øster Vedsted 1 Agrarerne 7 18-05-2022 19:00
12531 SJY - 2 C Øster Vedsted - Gul Øster Vedsted 1 Slotsbyen 5 30-05-2022 19:00
12542 SJY - 2 C Øster Vedsted - Gul Øster Vedsted 1 Tirslund Blå 29-06-2022 19:00
12547 SJY - 2 C Øster Vedsted - Gul Øster Vedsted 1 Odin 2 10-08-2022 19:00
12557 SJY - 2 C Øster Vedsted - Gul Øster Vedsted 1 KØK 1 05-09-2022 18:30
12595 SJY - 3 A Øster Vedsted - Rød Øster Vedsted 2 ViGo´e 2 15-06-2022 19:00
12600 SJY - 3 A Øster Vedsted - Rød Øster Vedsted 2 Stepping 1 15-08-2022 19:00
12604 SJY - 3 A Øster Vedsted - Rød Øster Vedsted 2 Skrave 29-08-2022 18:30