Permanente artikler

Regler for kørsels-, bro- og mødepenge

Hvad kan man få penge til?

Indendørs krolf

Indendørs krolf er i DKU forholdsvis nyt, men her er lidt oplysninger.

Tilskud

Tilskud til projekter i DKU klubber.

 Kampe pr. bane

Results 1 - 100 of 225
K.nr. Pulje Bane Hjemme Ude Dato Kl. H U
12584 SJY - 2 D Agrarernes grøn bane Agrarerne 4 Snigskytterne 2 25-08-2022 19:00
12231 SJY - D1 B Agrarernes gul bane Agrarerne A Køllerne B 01-09-2022 14:00
12686 SJY - 3 D Agrarernes gul bane Agrarerne 6 ViGo´e 3 08-09-2022 18:30
12521 SJY - 2 B Agrarernes rød bane Agrarerne 8 Madholdet 1 17-08-2022 19:00
12524 SJY - 2 B Agrarernes rød bane Agrarerne 8 Tirslund 3 24-08-2022 19:00
12554 SJY - 2 C Agrarernes rød bane Agrarerne 7 Slotsbyen 5 29-08-2022 18:30
12431 SJY - 1 A Agrarernes sort bane Agrarerne 3 KØK 5 25-08-2022 19:00
12435 SJY - 1 A Agrarernes sort bane Agrarerne 3 Snigskytterne 1 07-09-2022 18:00
12014 FYN - 1 A Aktivistbane 1 Aktivisterne 5 Skydebjerg 4 16-08-2022 14:00
12103 FYN - 2 B Aktivistbane 2 Aktivisterne 9 Skydebjerg 1 15-08-2022 14:00
12156 FYN - 3 B Aktivistbane 2 Aktivisterne 4 Solsikkerne 1 17-08-2022 14:00
12044 FYN - 1 B Baskerbane Rød Baskerne 2 Skydebjerg 5 16-08-2022 19:00
12046 FYN - 1 B Baskerbane Rød Baskerne 2 Ejby 2 23-08-2022 19:00
12522 SJY - 2 B Bevtoft - Blå Bane Bevtoft 2 Slotsbyen 4 23-08-2022 19:00
12526 SJY - 2 B Bevtoft - Blå Bane Bevtoft 2 Tirslund 3 31-08-2022 18:30
12681 SJY - 3 D Bevtoft - Sort bane Bevtoft 3 ViGo´e 3 18-08-2022 19:00
12434 SJY - 1 A Bevtoft - Sort bane Bevtoft 1 Agrarerne 3 01-09-2022 18:30
12684 SJY - 3 D Bevtoft - Sort bane Bevtoft 3 Agrarerne 6 06-09-2022 18:30
12104 FYN - 2 B Blommenslyst - Blå bane Blommenslyst 1 Skydebjerg 8 17-08-2022 14:00
12354 SJY - D3 C Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld C Brørup A 15-08-2022 14:00
12306 SJY - D3 A Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld A KØK A 17-08-2022 10:00
12355 SJY - D3 C Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld C VUF A 22-08-2022 10:00
12309 SJY - D3 A Christiansfeld - bane 4 Christiansfeld A Lunderskov A 31-08-2022 10:00
12326 SJY - D3 B Christiansfeld - bane 5 Christiansfeld D Rødding B 15-08-2022 10:00
12331 SJY - D3 B Christiansfeld - bane 5 Christiansfeld D Kongeaa A 30-08-2022 10:00
12288 SJY - D2 B DKKs bane - FFFIF DKK A Stepping B 17-08-2022 10:00
12290 SJY - D2 B DKKs bane - FFFIF DKK A Christiansfeld E 24-08-2022 10:00
12461 SJY - 1 B DKKs bane - FFFIF DKK 1 Tirslund Gul 24-08-2022 19:00
12400 SJY - D1 A Egen bane 1 Egen A Odin F 18-08-2022 10:00
12403 SJY - D1 A Egen bane 1 Egen A Madholdet A 25-08-2022 10:00
12407 SJY - D1 A Egen bane 1 Egen A Lundsmark A 01-09-2022 10:00
12323 SJY - D3 B Egen bane 2 Egen B KØK B 03-08-2022 10:00
12075 FYN - 2 A Ejby - bane 1 Ejby 5 Skydebjerg 7 16-08-2022 10:00
12045 FYN - 1 B Ejby - bane 1 Ejby 1 Særslev 2 17-08-2022 19:00
12076 FYN - 2 A Ejby - bane 1 Ejby 5 Hårby 3 23-08-2022 19:00
12048 FYN - 1 B Ejby - bane 1 Ejby 1 Skydebjerg 3 24-08-2022 19:00
12136 FYN - 3 A Ejby - bane 3 Ejby 7 Otterup 2 23-08-2022 14:00
12158 FYN - 3 B Ejby - bane 3 Ejby 6 Aktivisterne 4 24-08-2022 14:00
12115 FYN - 3 A Ejby - bane 3 Ejby 7 Mjølner 31-08-2022 19:00
12015 FYN - 1 A Ejby - bane 4 Ejby 3 Skydebjerg 6 16-08-2022 14:00
12106 FYN - 2 B Haarby - bane 1 Hårby 5 Blommenslyst 1 23-08-2022 14:00
12072 FYN - 2 A Haarby - bane 3 Hårby 1 Ejby 5 12-08-2022 14:00
12073 FYN - 2 A Haarby - bane 3 Hårby 1 Solsikkerne 3 16-08-2022 19:00
12017 FYN - 1 A Haarby - bane 3 Hårby 4 Ejby 3 23-08-2022 14:00
12077 FYN - 2 A Haarby - bane 3 Hårby 1 Skydebjerg 2 24-08-2022 14:00
12620 SJY - 3 B Hjerndrups bane Hjerndrup HIF ViGo´e 4 15-08-2022 19:00
11949 STS - 1 A Hårlev Grøn Hårlev 3 (disp) Langebæk 1 27-08-2022 14:00
11958 STS - 1 B Hårlev Rød Hårlev 1 Vallø 2 16-08-2022 14:00
11973 STS - 1 C Hårlev Sort Hårlev 2 Langebæk 3 31-08-2022 14:00
12010 FYN - 1 A Hårslev bane 2 Hårslev 1 Skydebjerg 6 08-08-2022 14:00
12013 FYN - 1 A Hårslev bane 2 Hårslev 1 Hårby 4 15-08-2022 19:00
12019 FYN - 1 A Hårslev bane 2 Hårslev 1 Aktivisterne 5 29-08-2022 14:00
12327 SJY - D3 B Kongeå - bane 1 Kongeaa A Egen B 22-08-2022 10:00
12484 SJY - 2 A Kongeå - bane 1 Kongeaa 1 Slotsbyen 2 22-08-2022 19:00
12356 SJY - D3 C Kongeå - bane 1 Kongeaa B Odin A 23-08-2022 14:00
12360 SJY - D3 C Kongeå - bane 1 Kongeaa B Brørup A 31-08-2022 14:00
12459 SJY - 1 B KØK - Lene og Peters bane KØK 2 DKK 1 16-08-2022 19:00
12462 SJY - 1 B KØK - Lene og Peters bane KØK 2 Slotsbyen 1 23-08-2022 19:00
12396 SJY - D1 A KØK - Søbanerne Grøn KØK C Egen A 15-08-2022 10:00
12399 SJY - D1 A KØK - Søbanerne Grøn KØK C Skovbo A 16-08-2022 14:00
12458 SJY - 1 B KØK - Søbanerne Grøn KØK 4 Slotsbyen 1 16-08-2022 19:00
12328 SJY - D3 B KØK - Søbanerne Grøn KØK B Christiansfeld D 22-08-2022 10:00
12463 SJY - 1 B KØK - Søbanerne Grøn KØK 4 Lundsmark 1 25-08-2022 19:00
12687 SJY - 3 D KØK - Søbanerne Grøn KØK 3 Hullet 08-09-2022 18:30
12520 SJY - 2 B KØK - Søbanerne Rød KØK 7 Bevtoft 2 16-08-2022 19:00
12523 SJY - 2 B KØK - Søbanerne Rød KØK 7 Madholdet 1 23-08-2022 19:00
12527 SJY - 2 B KØK - Søbanerne Rød KØK 7 Agrarerne 8 31-08-2022 18:30
12311 SJY - D3 A KØK - Søbanerne Rød KØK A Lunderskov A 07-09-2022 10:00
12550 SJY - 2 C KØK - Søbanerne Sort KØK 1 Slotsbyen 5 18-08-2022 19:00
12553 SJY - 2 C KØK - Søbanerne Sort KØK 1 Agrarerne 7 25-08-2022 19:00
12555 SJY - 2 C KØK - Søbanerne Sort KØK 1 Tirslund Blå 30-08-2022 18:30
12223 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne B Odin C 15-08-2022 10:00
12213 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne C Odin C 15-08-2022 14:00
12225 SJY - D1 B Køllerne - Bane 1 Rød Køllerne C Agrarerne A 17-08-2022 10:00
11944 STS - 1 A Langebæk - blå bane 1 Langebæk 1 Vallø 3 17-08-2022 13:00
11959 STS - 1 B Langebæk - gul bane 4 Langebæk 4 Nyserne 1 16-08-2022 14:00
11961 STS - 1 B Langebæk - gul bane 4 Langebæk 4 Hårlev 1 04-09-2022 14:00
11947 STS - 1 A Langebæk - rød bane 2 Langebæk 2 Hårlev 3 (disp) 04-09-2022 10:00
11971 STS - 1 C Langebæk - sort bane 3 Langebæk 3 Nyserne 3 17-08-2022 14:00
12490 SJY - 2 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 4 Kongeaa 1 17-08-2022 19:00
12605 SJY - 3 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 2 ViGo´e 2 30-08-2022 18:30
12606 SJY - 3 A Lunderskov - Kobbelvænget Gul Lunderskov 2 Øster Vedsted 2 05-09-2022 18:30
12623 SJY - 3 B Lunderskov - Kobbelvænget Rød Lunderskov 3 Hjerndrup HIF 24-08-2022 19:00
12460 SJY - 1 B Lundsmark - hvid bane Lundsmark 1 Tirslund Gul 16-08-2022 19:00
12429 SJY - 1 A Lundsmark - hvid bane Lundsmark 2 KØK 5 22-08-2022 19:00
12643 SJY - 3 C Lundsmark - hvid bane Lundsmark 3 Madholdet 2 25-08-2022 19:00
12464 SJY - 1 B Lundsmark - hvid bane Lundsmark 1 KØK 2 30-08-2022 18:30
11734 Pokalturneringen Lundsmark - hvid bane Lundsmark 1p DKK P2 05-09-2022 18:30
12437 SJY - 1 A Lundsmark - hvid bane Lundsmark 2 Slotsbyen 6 08-09-2022 18:00
12621 SJY - 3 B Lundsmark - rød bane Lundsmark 4 Lunderskov 3 18-08-2022 19:00
12257 SJY - D2 A Lundsmark - rød bane Lundsmark B Madholdet C 23-08-2022 14:00
12404 SJY - D1 A Lundsmark - rød bane Lundsmark A KØK C 25-08-2022 10:00
12625 SJY - 3 B Lundsmark - rød bane Lundsmark 4 ViGo´e 4 30-08-2022 18:30
12260 SJY - D2 A Lundsmark - rød bane Lundsmark B Odin G 01-09-2022 10:00
11742 Pokalturneringen Lundsmark - rød bane Lundsmark 4p Særslev Mix 07-09-2022 13:00
12667 SJY - 3 E Lundsmark - rød bane Lundsmark 5 Odin 1 08-09-2022 18:30
12525 SJY - 2 B Madholdet - bane 1 gl. Madholdet 1 Slotsbyen 4 30-08-2022 18:30
12401 SJY - D1 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet A Lundsmark A 18-08-2022 10:00
12640 SJY - 3 C Madholdet - bane 2 ny Madholdet 2 VKK 2 18-08-2022 19:00
12259 SJY - D2 A Madholdet - bane 2 ny Madholdet C Odin B 22-08-2022 14:00

Mere krolf

Login

Log bare ind, det er ganske ufarligt. Det giver lidt mere adgang at være logget ind.
Har du ikke et brugernavn, så lav et med linket "Create an account".

God fornøjelse

Sponsorer

Klik på logo
Støt vores sponsorer,
de støtter os.