Kaptajnsliste

Kaptajnsliste

NB: Listen virker først når turneringsplanerne er lavet.

Hold Kaptajn Tlf. Mail Turn. Bane Pulje
Agrarerne 3 Jørgen Kjær 21 27 46 27 / 74 58 23 21 norajk@stofanet.dk H Agrarernes sort bane SJY - 1 A
Agrarerne 4 Niels Dixen 51 92 74 56 / 51 90 74 56 ndixen@bbsyd.dk H Agrarernes grøn bane SJY - 2 D
Agrarerne 6 Tove Jørgensen 21 15 34 40 fredetove56@gmail.com H Agrarernes gul bane SJY - 3 D
Agrarerne 7 Ingrid Fink Petersen 20 30 08 72 / 74 56 14 65 abegranp@gmail.com H Agrarernes rød bane SJY - 2 C
Agrarerne 8 Kirstine Kristensen 20 94 99 63 / 74 54 72 78 kakik@mail.dk H Agrarernes rød bane SJY - 2 B
Agrarerne A Christian Larsen 60 49 51 63 / 74 50 55 28 cvlarsen1@gmail.com D Agrarernes gul bane SJY - D1 B
Aktivisterne 4 Vagn Thomsen 20 23 21 78 H Aktivistbane 2 FYN - 3 B
Aktivisterne 5 Henning Madsen 30 42 12 61 henning.madsen6@gmail.com H Aktivistbane 1 FYN - 1 A
Aktivisterne 9 Find Ejby 62 69 20 25 findogbenteejby@gmail.com H Aktivistbane 2 FYN - 2 B
Baskerne 2 John Nielsen 40 76 17 95 Johnhjortnielsen@gmail.com H Baskerbane Rød FYN - 1 B
Baskerne Mix Per Schmidt 60 37 92 47 schmyt27@gmail.com P Baskerbane Sort Pokalturneringen 2022
Bevtoft 1 Flemming Jørgensen 23 36 06 48 flemming.wentzel@mail.dk H Bevtoft - Sort bane SJY - 1 A
Bevtoft 2 Ove M. Nielsen 22 66 37 44 / 74 51 43 29 jetteove@youmail.dk H Bevtoft - Blå Bane SJY - 2 B
Bevtoft 3 Benny Christensen 30 20 29 35 clajadi@bbsyd.dk H Bevtoft - Sort bane SJY - 3 D
Blommenslyst 1 Flemming Madsen 41 81 23 05 / 65 94 26 86 lafle@kalnet.dk H Blommenslyst - Blå bane FYN - 2 B
Brørup A Svend Nørskov Povlsen 20 24 33 86 svendpovlsen@gmail.com D Brørup - 1 blå bane SJY - D3 C
Christiansfeld A Jørgen Grau 27 69 67 06 / 74 56 02 72 jorgengrau36@gmail.com D Christiansfeld - bane 4 SJY - D3 A
Christiansfeld C Gunver Mølgaard 29 13 33 57 / 74 56 24 08 gunver@christiansfeld.tv D Christiansfeld - bane 4 SJY - D3 C
Christiansfeld D Bente Hering Madsen 21 38 03 38 / 74 56 22 60 hering@christiansfeld.tv D Christiansfeld - bane 5 SJY - D3 B
Christiansfeld E Mette Pickering 24 64 18 74 pickering0607@gmail.com D Christiansfeld - bane 4 SJY - D2 B
DKK 1 Henning Thomsen 25 60 98 48 henning@krolf.dk H DKKs bane - FFFIF SJY - 1 B
DKK 2 Inger Skov 23 69 19 70 Ingerskov1939@gmail.com H DKKs bane - FFFIF SJY - 2 D
DKK A Kalle Christensen 30 27 26 68 kalle-c@hotmail.com D DKKs bane - FFFIF SJY - D2 B
DKK P1 Kalle Christensen 30 27 26 68 kalle-c@hotmail.com P DKKs bane - FFFIF Pokalturneringen 2022
DKK P2 Anders Hundebøll 42 41 45 75 alhundeboll@gmail.com P DKKs bane - FFFIF Pokalturneringen 2022
Egen A Carl H. Lauritzen 23 82 09 01 callelau@mail.dk D Egen bane 1 SJY - D1 A
Egen B Jørn Tang 24 45 38 32 jt@teamtang.dk D Egen bane 2 SJY - D3 B
Ejby 1 Tage Andersen 23 83 47 29 / 64 46 21 42 H Ejby - bane 1 FYN - 1 B
Ejby 2 Svend Andersen 20 67 52 50 sverling@ejbynet.dk H Ejby - bane 2 FYN - 1 B
Ejby 3 Dan Enghoff 22 51 16 41 / 24 67 18 95 dhenghoff@hotmail.com H Ejby - bane 4 FYN - 1 A
Ejby 5 Vibeke Claville Pedersen 23 71 49 70 vpedersen52@gmail.com H Ejby - bane 1 FYN - 2 A
Ejby 6 Else Rasmussen 71 75 25 24 elsemr@hotmail.com H Ejby - bane 3 FYN - 3 B
Ejby 7 Ebba Tornøe 24 92 44 85 aetornoe@outlook.dk H Ejby - bane 3 FYN - 3 A
Give Krolf (DGI) Poul Mikkelsen 41 65 92 16 poul.mikkelsen@stofanet.dk H Give Krolfbane ØJY - 1 A
Glud Krolf Ane Marie Kraul 21 47 61 20 amkraul@live.dk H Glud Sønderbakke ØJY - 1 A
Hammel 1 (DGI) Lene Schouborg 20 42 12 21 lesk@post.tele.dk H Hammels baner ØJY - 1 F
Hammel 2 (DGI) Birgit Svoldgaard 23 45 42 14 svoldgaard@fiberpost.dk H Hammels baner ØJY - 1 C
Hedensted Krolf Erik Lampe 30 23 05 37 zenta@mail.tele.dk H Hedensteds bane ØJY - 1 A
Hjerndrup HIF Erik Grau 29 44 84 22 iegrau@bbsyd.dk H Hjerndrups bane SJY - 3 B
Hullet Gerda Marcussen 21 30 19 16 favstrupvej41@gmail.com H Hullet - Favstrupbanen SJY - 3 D
Hårby 1 Winnie Christensen 41 11 04 75 / 64 73 29 27 winniechr@godmail.dk H Haarby - bane 3 FYN - 2 A
Hårby 3 Jette Tinglev 30 58 28 34 jettetinglev@stofanet.dk H Haarby - bane 2 FYN - 2 A
Hårby 4 Jytte Nielsen 20 82 07 49 jytanja@gmail.com H Haarby - bane 3 FYN - 1 A
Hårby 5 Ingrid Højgaard 30 74 30 75 ihojgaard@gmail.com H Haarby - bane 1 FYN - 2 B
Hårlev 1 John Jakobsen 20 20 54 10 / In ge n jjdps4652@yahoo.dk H Hårlev Rød STS - 1 B
Hårlev 2 Torben Bang 60 85 02 59 / In ge n bangtju@123mail.dk H Hårlev Sort STS - 1 C
Hårlev 3 (disp) Allan Rørmark 23 21 84 94 rormark@live.dk H Hårlev Grøn STS - 1 A
Hårslev 1 Lone Jørgensen 22 33 35 10 landbrug22@gmail.com H Hårslev bane 2 FYN - 1 A
Hårslev A Hanne Eriksen 30 51 03 34 hantor@privat.dk D Hårslev bane 1 SJY - D3 A
Kongeaa 1 Christian Bloch 60 24 39 39 chrbloch@yahoo.dk H Kongeå - bane 1 SJY - 2 A
Kongeaa A Michael Bertelsen 26 80 84 83 D Kongeå - bane 1 SJY - D3 B
Kongeaa B Rita Andersen 24 23 11 20 rbengvej@skodborg-net.dk D Kongeå - bane 1 SJY - D3 C
KØK 1 Rikke L. Jensen 60 81 02 10 rikkejensen59@gmail.com H KØK - Søbanerne Sort SJY - 2 C
KØK 1p Rikke L. Jensen 60 81 02 10 rikkejensen59@gmail.com P KØK - Søbanerne Sort Pokalturneringen 2022
KØK 2 Lene Henriksen 29 92 91 17 lh@krolf.dk H KØK - Lene og Peters bane SJY - 1 B
KØK 2p Lene Henriksen 29 92 91 17 lh@krolf.dk P KØK - Lene og Peters bane Pokalturneringen 2022
KØK 3 Christine Hansen 60 22 29 45 christine-hansen@mail.dk H KØK - Søbanerne Grøn SJY - 3 D
KØK 4 Flemming Jensen 24 41 19 53 helleflemming@hotmail.com H KØK - Søbanerne Grøn SJY - 1 B
KØK 4p Flemming Jensen 24 41 19 53 / 75 59 83 82 helleflemming@hotmail.com P KØK - Søbanerne Grøn Pokalturneringen 2022
KØK 5 Niels O. Nielsen 61 71 74 38 n_overgaardnielsen@hotmail.com H KØK - Søbanerne Blå SJY - 1 A
KØK 5p Niels O. Nielsen 61 71 74 38 n_overgaardnielsen@hotmail.com P KØK - Søbanerne Blå Pokalturneringen 2022
KØK 7 Egon Poulsen 29 62 89 24 EgonPoulsen@live.dk H KØK - Søbanerne Rød SJY - 2 B
KØK 7p Egon Poulsen 29 62 89 24 EgonPoulsen@live.dk P KØK - Søbanerne Rød Pokalturneringen 2022
KØK A Peter L. Christensen 29 93 91 17 peter@krolf.dk D KØK - Søbanerne Rød SJY - D3 A
KØK B Grete A. Sørensen 25 36 95 49 / 75 57 49 34 glstrandvej22@profibermail.dk D KØK - Søbanerne Grøn SJY - D3 B
KØK C Kirsten Lund 29 72 01 32 kitolund@gmail.com D KØK - Søbanerne Grøn SJY - D1 A
Køllerne B Karen Elisabet Larsen 40 96 85 59 karenogjorgen@hotmail.com D Køllerne - Bane 1 Rød SJY - D1 B
Køllerne C Birgit Hansen 20 45 98 68 / 75 33 19 68 birgit.bankh@gmail.com D Køllerne - Bane 1 Rød SJY - D1 B
Langebæk 1 Laila Cederlund 22 63 64 54 laila.cederlund@gmail.com H Langebæk - blå bane 1 STS - 1 A
Langebæk 2 Bruno Olsen 23 93 87 06 / 55 38 86 96 vmckolsen@hotmail.com H Langebæk - rød bane 2 STS - 1 A
Langebæk 3 Mogens Pedersen 40 63 23 06 mp23pedersen@nrdc.dk H Langebæk - sort bane 3 STS - 1 C
Langebæk 4 Hans Ole Erichsen 30 56 71 39 ilho.erichsen@gmail.com H Langebæk - gul bane 4 STS - 1 B
Lunderskov 2 Jan Christiansen 40 95 54 07 lischr@stofanet.dk H Lunderskov - Kobbelvænget Gul SJY - 3 A
Lunderskov 3 Annelise Sørensen 29 79 57 69 lisevagn5@gmail.com H Lunderskov - Kobbelvænget Rød SJY - 3 B
Lunderskov 4 Lene Thomsen 42 58 55 07 / 75 58 55 07 drosselvej20@gmail.com H Lunderskov - Kobbelvænget Gul SJY - 2 A
Lunderskov A Gitte B. Jørgensen 31 25 24 12 Ipad2@profibermail.dk D Lunderskov - Kobbelvænget Gul SJY - D3 A
Lunderskov P1 Annelise Sørensen 29 79 57 69 lisevagn5@gmail.com P Lunderskov - Kobbelvænget Gul Pokalturneringen 2022
Lundsmark 1 Mette Juul 20 71 34 37 mette.lorenzen30@gmail.com H Lundsmark - hvid bane SJY - 1 B
Lundsmark 1p Kurt Juul 30 52 52 58 juul@mailcenter.dk P Lundsmark - hvid bane Pokalturneringen 2022
Lundsmark 2 Erling Forslund 21 78 16 12 erfofrim@gmail.com H Lundsmark - hvid bane SJY - 1 A
Lundsmark 3 Jens Peter Olesen 23 84 76 92 snej0709@gmail.com H Lundsmark - hvid bane SJY - 3 C
Lundsmark 3p Jens Peter Olesen 23 84 76 92 snej0709@gmail.com P Lundsmark - hvid bane Pokalturneringen 2022
Lundsmark 4 Signe Ravn 60 92 86 65 pmravn@post1.dknet.dk H Lundsmark - rød bane SJY - 3 B
Lundsmark 4p Peder Moltesen Ravn 40 80 97 35 pmravn@post1.dknet.dk P Lundsmark - rød bane Pokalturneringen 2022
Lundsmark 5 Hanne Vejrup 24 60 23 17 johanne@stofanet.dk H Lundsmark - rød bane SJY - 3 E
Lundsmark A Vagn Schmidt 60 49 71 66 givas@outlook.dk D Lundsmark - rød bane SJY - D1 A
Lundsmark B Jens Peter Olesen 23 84 76 92 snej0709@gmail.com D Lundsmark - rød bane SJY - D2 A
Æblehaven (DGI) Else-Marie Schmidt 21 27 27 76 ems.cj@mail.tele.dk H Lystrup ØJY - 1 C
Madholdet 1 Jytte Oehlenschlæger 30 23 82 45 jy30238245@gmail.com H Madholdet - bane 1 gl. SJY - 2 B
Madholdet 2 Peder Rasmussen 23 70 53 25 lpfavstrup@gmail.com H Madholdet - bane 2 ny SJY - 3 C
Madholdet 3 Bent Jørgensen 21 22 59 56 bentchristian.rita@gmail.com H Madholdet - bane 2 ny SJY - 2 D
Madholdet A Hans Peder Grave 42 38 62 86 hanspeterlisbeth@gmail.com D Madholdet - bane 2 ny SJY - D1 A
Madholdet B Peder Rasmussen 23 70 53 25 lpfavstrup@gmail.com D Madholdet - bane 1 gl. SJY - D2 B
Madholdet C Tove Krogh Jensen 21 26 54 31 tokrje@gmail.com D Madholdet - bane 2 ny SJY - D2 A
Mjølner Søren L. H. Christensen 30 28 91 17 sorenkrolf@hotmail.com H Mjølner Bane 1 Pokalturneringen 2022
Nyserne 1 Bent Pedersen 28 95 13 59 bentogfanny@gmail.com H Nyserne - bane 1 STS - 1 B
Nyserne 2 niels bjerre 29 44 37 91 nbjerre4874@gmail.com H Nyserne - bane 2 STS - 1 A
Nyserne 3 Jan Sørensen 20 97 72 94 sorensenjankristian@gmail.com H Nyserne - bane 3 STS - 1 C
Odin 1 Rudolf Antonisen 40 86 98 94 r.antonisen@youmail.dk H Odin - grøn bane SJY - 3 E
Odin 2 Børge Fisker 20 91 64 86 bhfisker@hotmail.com H Odin - rød bane SJY - 2 C

Mere krolf

Login

Log bare ind, det er ganske ufarligt. Det giver lidt mere adgang at være logget ind.
Har du ikke et brugernavn, så lav et med linket "Create an account".

God fornøjelse

Sponsorer

Klik på logo
Støt vores sponsorer,
de støtter os.