Turneringsplaner og stillinger 2012

   

Region Fyn

    1. div.         Turneringsplaner       Stillinger
    1. div. pulje A     Turneringsplan       Stilling Aktivisterne 1 og 4, Baskerne 2, Haarby 1, Særslev.
    1. div. pulje B     Turneringsplan       Stilling  Aktivisterne 3, 6 og 9, Baskerne 3, Haarby 2.
                         
    2. div.         Turneringsplaner       Stillinger
    2. div. pulje A     Turneringsplan       Stilling Aktivisterne 2, Ejby 3, Haarby 5, Otterup 2, Skydebjerg 1.
    2. div. pulje B     Turneringsplan       Stilling Broby 1, Ejby 2, Otterup 1, Skydebjerg 2, Solsikkerne 1.
    2. div. pulje C     Turneringsplan       Stilling Ejby 1, Haarby 4, Solsikkerne 2, V. Aaby 1, Win-Win 1.
    2. div. pulje D     Turneringsplan       Stilling Ejby 4, Haarby 3, Otterup 3, Skydebjerg 3, Solsikkerne 3.
                         
    Dagliga 1         Turneringsplan       Stilling Aktivisterne A og C, Skydebjerg A, Win-Win A.
                         
    Dagliga 2         Turneringsplan       Stilling Broby A, NÅK, V. Aaby A, Win-Win B.
                         
   

Region Hovedstaden

    1. div.         Turneringsplan       Stilling Hornuglerne 1 og 2, Vallø 1, Vesterbro 1, Østerbro 1 og 2.
                         
    Region Storstrøm
 
    1. div.         Turneringsplan       Stilling Nyserne 1 og 2, Vallø 2 og 3, Vordingborg Rød og Blå.
                         
    Region Sydjylland
 
    1. div.         Turneringsplaner       Stillinger
    1. div. pulje A     Turneringsplan       Stilling Agrarerne 3, KØK 2 og 4, Lunderskov 4, ViGo'e 2.
    1. div. pulje B     Turneringsplan       Stilling Agrarerne 4, DKK 1, KØK 7 og 8, Lundsmark 1.
                         
    2. div.         Turneringsplaner       Stillinger  
    2. div. pulje A     Turneringsplan       Stilling Agrarerne 2, Bjert Strand 2, Fuglsang 1, Lunderskov 2, Tirslund 3.
    2. div. pulje B     Turneringsplan       Stilling Agrarerne 8, Fuglsang 6, Hullet, KØK 1, Rødding 2.
    2. div. pulje C     Turneringsplan       Stilling Agrarerne 7, KØK 3, Lunderskov 1, Seest BK 1, Tirslund Gul.
    2. div. pulje D     Turneringsplan       Stilling Agrarerne 6, Christiansfeld 1, KØK 5, ViGo'e 1, VKK 2.
                         
    3. div.         Turneringsplaner       Stillinger  
    3. div. pulje A     Turneringsplan       Stilling Agrarerne 5, KØK 9, Lunderskov 3, Madholdet 3, SIS 1, VKK 3.
    3. div. pulje B     Turneringsplan       Stilling Bjert Strand 1, Fuglsang 4, Lundsmark 3, Madholdet 2, Rødding 1, SIS 2.
    3. div. pulje C     Turneringsplan       Stilling Brørup, DKK 2, Fuglsang 2, Madholdet 4, SIS 4, ViGo'e 3.
    3. div. pulje D     Turneringsplan       Stilling Fuglsang 7, Kongeaa 1, Seest BK 2, SIS 3, VKK 4.
    3. div. pulje E     Turneringsplan       Stilling Bevtoft, Fuglsang 5, Lundsmark 2, Tirslund Blå, Tønder.
    3. div. pulje F     Turneringsplan       Stilling Agrarerne 1, Christiansfeld 2, Fuglsang 3, Lunderskov 5, Madholdet 1.
                         
    Dagliga 1         Turneringsplaner       Stillinger  
    Dagliga 1 A         Turneringsplan       Stilling Agrarerne A, Kongeaa A, Køllerne C, Lunderskov A, Rødding A og C.
    Dagliga 1 B         Turneringsplan       Stilling Agrarerne B, KHL, KØK B, Køllerne B, Lunderskov B, Rødding D.
                         
    Dagliga 2         Turneringsplaner       Stillinger  
    Dagliga 2 A         Turneringsplan       Stilling Broager, Christiansfeld A, Egen UI, Madholdet A, Odin C, Tirslund A.
    Dagliga 2 B         Turneringsplan       Stilling DKK A, Kolding KFUM, KØK A, Køllerne A, Madholdet B, Odin B.
    Dagliga 2 C         Turneringsplan       Stilling Christiansfeld C, Madholdet C, Odin D, Rødding B, SIS A.
    Dagliga 2 D         Turneringsplan       Stilling Christiansfeld B, KØK C, Køllerne D, Odin A, VKK A.
                         
    Pokalturneringen
 
    Pokal         Turneringsplan       Grafik Artikel om Pokalturneringen 2012.
                         
Login

Krolfermenu

Sponsorer

Klik på logo
Støt vores sponsorer,
de støtter os.